TOVAR V AKCII

naša cena 2,49 €
skladom

Doprava a platba
Dodacie podmienky - spôsob platby a dodania

Milí umelci a tvorivci,
vzhľadom k aktuálnej situácii sme aj u nás zaviedli preventívne opatrenia. Informujeme vás, že STÁLE DORUČUJEME. V prípade osobného odberu ale nebude až do odvolania možné vyzdvihnutie objednávok. Prosíme vás, aby ste si radšej zvolili dodanie kuriérskou spoločnosťou, ktorá urobí maximum pre bezpečné doručenie vášho balíčka.
Ak máte karanténu, prosím, informujte o tom kuriéra, a ten vám nechá balík pred dverami. Uprednostnite z rovnakých dôvodov aj platbu vopred na účet. Kuriéri budú upúšťať aj od podpisovania zásielok. V prípade ďalších zmien vás budeme informovať.
Ďakujeme vám za pochopenie


Spôsob platby

Za tovar je možné platiť troma spôsobmi:

Prevodom na účet vo VÚB /3,99€/

- Dobierkou /1,79€/

- V hotovosti pri osobnom odbere

OSOBNÝ ODBER je možný v našej prevádzke v Snine, na ulici Strojárska 603/85, 2. poschodie vľavo (biela budova s veľkým maliarskym stojanom pri Vihorlate), v pracovné dni v čase od 8:00 do 15:30.

 

Doba dodania

Doba dodania pre tlačené obrazy je momentálne 3-5 pracovných dní.

Chceme pre vás maľovať obrazy, ktoré si zamilujete. Preto sa snažíme pri každom jednom kúsku o precíznosť. Tvoríme zo všetkých síl, no momentálne pre vás vieme namaľovať obraz od 12-17 dní.

Doba dodania je spravidla do 1 - 3 pracovných dní od objednania. Pre každý produkt je stanovená aktuálna doba dodania.

* Ak chcete obraz z nášho ateliéru darovať ako darček k Vianociam, radi vám zhotovíme darčekový poukaz na mieru s textom, že obraz práve maľujeme.
Pri objednaní rôzneho druhu tovaru je max. doba dodania tá, ktorá je dlhšia.

Geis – Kuriérska služba

Doručenie kuriérom DHL je na druhý deň od odoslania z nášho skladu. Kuriér Vám doručí zásielku priamo do Vašich rúk na mieste doručenia, ktoré ste si pri objednávke zadali. Pred doručením Vás bude kuriér kontaktovať prostredníctvom sms správy. V prípade voľby platby na dobierku platíte sumu objednávky pri prevzatí kuriérovi Geis.

Ceny za dopravu

Pri objednávke nad 50€ Zadarmo

bez poštovného

Osobný odber (v Snine)

zadarmo

Kuriér 

3,99 €

Kuriér Dobierka

5,78 €

 

Sme partnermi vernostného programu  Sphere

YWJmMjY5Y