Doprava a platba
Dodacie podmienky - spôsob platby a dodania

Spôsob platby

Za tovar je možné platiť troma spôsobmi:

Prevodom na účet vo VÚB /3,99€/

- Dobierkou /1,79€/

- V hotovosti pri osobnom odbere

OSOBNÝ ODBER je možný v našej prevádzke v Snine, na ulici Strojárska 603/85, 2. poschodie vľavo (biela budova s veľkým maliarskym stojanom pri Vihorlate), v pracovné dni v čase od 8:00 do 15:30.


 

Doba dodania

Chceme pre vás maľovať obrazy, ktoré si zamilujete. Preto sa snažíme pri každom jednom kúsku o precíznosť. Tvoríme zo všetkých síl, no momentálne pre vás vieme namaľovať obraz od 20-25 dní.

Doba dodania je spravidla do 1 - 3 pracovných dní od objednania. Pre každý produkt je stanovená aktuálna doba dodania.

* Ak chcete obraz z nášho ateliéru darovať ako darček k Vianociam, radi vám zhotovíme darčekový poukaz na mieru s textom, že obraz práve maľujeme.
Pri objednaní rôzneho druhu tovaru je max. doba dodania tá, ktorá je dlhšia.

Milí naši priatelia,

tešíme sa, že vám naše produkty robia radosť. Pre veľký záujem, množstvo objednávok a enormnú preťaženosť kuriérnych služieb sa však môže doba dodania predĺžiť. Veríme, že si napriek tomu uchováte výbornú predvianočnú náladu. A ak vám ešte niečo chýba, poponáhľajte sa, aby ste si boli istí, že pod stromčekom bude plno.

Tím Dekoraj.sk v móde #pracujemeakovčeličky

DHL – Kuriérska služba

Doručenie kuriérom DHL je na druhý deň od odoslania z nášho skladu. Kuriér Vám doručí zásielku priamo do Vašich rúk na mieste doručenia, ktoré ste si pri objednávke zadali. Pred doručením Vás bude kuriér kontaktovať prostredníctvom sms správy. V prípade voľby platby na dobierku platíte sumu objednávky pri prevzatí kuriérovi DHL.

Ceny za dopravu

Pri objednávke nad 50€ Zadarmo

bez poštovného

Osobný odber (v Snine)

zadarmo

Kuriér 

3,99 €

Kuriér Dobierka

5,78 €

 

Sme partnermi vernostného programu  Sphere

Yjc4OWMz