TOVAR V AKCII

naša cena 13,99 €
skladom
naša cena 14,99 €
skladom

Úvod » Dan JOHANNSON » Závesné plátna

Dan JOHANNSON | Závesné plátna

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Špičkový trend - závesné plátno na stenu 

Steny v našich životoch sú dôležitejšie, než si myslíme. Obklopujú nás každý deň, v každej miestnosti, jednoducho naše prostredie nepochybne ovplyvňuje náš spôsob myslenia a organizovania vlastných emócií. S prázdnymi stenami sa tiež budeme cítiť prázdno, smutno a osamotene. Pokúste sa o to, aby ste sa medzi štyrmi stenami cítili dobre a pohodlne. Dekorujte ich tak, aby ste mali dojem, že z nich vychádza pozitívna energia. 

Ozdobte si steny našimi závesnými plátnami

Existuje mnoho nápadov na dekoráciu stien: tapety, maľované obrazy, tlačené obrazy, police s dekoráciami, plagáty, závesné plátna, prívesky, ktoré dodajú stenám požadovaný, vami zvolený efekt, kompatibilný so zvyškom interiéru. Nenechávajte vo vašom domove prázdne steny, urobte všetko preto, aby vaše steny boli jedinečné a obdivované, nielen vami.  Dobre vybraný dekor na stene znamená vašu pohodu po celý deň a možno aj celý život.

Kombinácia plátna a dreva je známa už po stáročia, drevo nikdy nevyšlo z módy a dodnes patrí medzi trendy doplnky. Preto vám ponúkame túto vynikajúcu kombináciu vo forme zavesnych pláten na jutovom špagáte. Naše tlačené grafiky a motívy ponúkajú nový rozmer, pričom naše abstrakcie sú veľmi zaujímavé a univerzálne, vhodné pre akýkoľvek interiér. Naša zbierka tlačených motívov Dana Johannsona poteší nielen vás, ale aj vašich hostí. Jeho abstrakcie vyzdobia každú obývaciu izbu, izbu pre teenagera, detskú izbičku alebo kanceláriu. Jemné pastely alebo svieže a výrazné farby vám budú dodávať fantastickú náladu po dlhé roky. Každý z vás si nájde v našej širokej ponuke niečo podľa svojich predstáv. Ďalšou výhodou sú farebné variácie a rôzne rozmery, ktoré sa prispôsobia vašim požiadavkám, a tiež rôzne farby líšt, ktoré si môžete zladiť k plátnu podľa vlastného vkusu.

Záruka kvality a vkusu v každom detaile

Nezabúdajte na to, že abstraktné diela sú skvelým doplnkom do každého interiéru. Sú vhodné pre etnický štýl, boho štýl, škandinávsky štýl aj moderné interiéry. Závesné abstrakty sú dokonalá dekorácia ako pre laikov, tak aj pre milovníkov umenia.

Chceme naplniť všetky vaše očakávania týkajúce sa kvality, a preto vám dávame na vyber iba tie najlepšie moderné, atraktívne a príjemné dekorácie na stenu. Vaše steny budú s našimi závesnými plátnami spievať harmonickú symfóniu pre oči aj dušu.

ZjEzNmVmZW